​​PREKIŲ NAUJIENOS
 
Danfoss nauja išmaniųjų namų valdymo technologija suderinama su Amazon Alexa  

 
 

Danfoss šildymo grupė nuo šiol suteikia galimybę namų savininkams valdyti šildymo sistemą balsu.
Danfoss gavo sertifikatą iš Amazon, kuris leidžia valdyti balsu Danfoss Link™ ir TPOne-S™, nes jie jau veikia su Alexa - “Works with Alexa”.

Danfoss gavo Amazon sertifikatą, suteikiantį galimybę pasiūlyti vartotojams Danfoss Link™ ir TPOne-S™ su nauja technologija - “Works with Alexa".

Danfoss balso technologija jau yra „Alexa Skill“ parduotuvėje anglų, vokiečių bei prancūzų kalbomis, o netrukus pasirodys ir ispanų bei italų kalbomis.

Alexa yra Amazon balsu valdoma sistema, Alexa pasaulis susideda iš “komandų”. Šiuo metu, kai skelbiamas šis straipsnis, Alexa meniu jau yra daugiau kaip 25,000 komandų, ir kas savaitę atsiranda vis naujos. Naujoji Danfoss šildymo valdymo balso technologija veikia naudojant programėlę, skirtą Danfoss Link™ Centriniam valdikliui arba Danfoss TPOne-S™ programuojamam patalpų termostatui.

Įvedę programėlės susiejimo kodą į Alexa sistemą, namų savininkai gali balsu nurodyti valdyti temperatūrą savo namuose ir pasiekti optimalų energijos efektyvumą bei komfortą. Kitaip tariant, jūs galite paprašyti Alexa įjungti ir išjungti šildymą, sužinoti, kokia yra nustatyta temperatūra ir pasakyti, kokia temperatūra yra dabar. Suprogramuota daug frazių, kad būtų lengviau įjungti balsu valdomą išmaniąją namų šildymo sistemą.

„Sparčiųjų tinklų technologijos – tai galimybė vis daugiau ir daugiau buitinių įrenginių prijungti prie interneto, kas vadinama „protingu namu“. Virtualūs padėjėjai, kaip Amazon Alexa, ir yra šios patrauklios tendencijos dalis“, sako Danfoss rinkodaros ir techninio rėmimo vadovas Gareth Ash. Jis teigia: “Galimybė naudoti paprastas balso komandas temperatūrai valdyti savo namuose Danfoss išmaniuosius namų šildymo sprendimus pakelia į naują lygį. Tai padės vartotojams palaikyti komfortą ir taupyti šilumą savo namuose.” Jie gali, pavyzdžiui, Alexa paklausti, kokia temperatūra šiuo metu yra miegamajame arba paprašyti padidinti ar sumažinti temperatūrą svetainėje. Ši populiari balso atpažinimo technologija - privalumas ne tik vartotojui, bet ir montuotojui.

Kaip veikia Alexa?

Vien tik savo balso pagalba jūs galite groti muziką, valdyti populiarius namų prietaisus, pavyzdžiui, namų šildymo prietaisus, turėdami šalia išmanųjį telefoną. Kai kurios frazės skamba taip:

“Alexa, nustatyk 22 laipsnių temperatūrą.”
“Alexa, kokia temperatūra svetainėje?”
“Alexa, sumažink šildymą iki 15 laipsnių.”


“Sistemą lengva programuoti, naudojant centrinį valdiklį arba Danfoss Link™, jei norite nustatyti šildymo laikotarpius pagal savo grafiką. Be to, siekiant pasiūlyti daugiau privalumų vartotojui, Danfoss sukūrė sistemą taip, kad būtų lengva ir patogu montuoti, naudojant instrukcijas ir video internete. Alexa yra ypatingai naudinga išmaniųjų namų vartotojams, nes ji leidžia valdyti visus įrenginius, susietus su Alexa. Jums nereikia imti telefono ir paleisti programėlę. Tai pilnai atitinka išmanaus namo ir išmaniųjų technologijų vartotojų poreikius. Alexa taip pat siūlo programėlę, iš kurios jūs galite valdyti visus savo išmaniojo namo įrenginius, tokius kaip elektros lemputės, durų užraktai, termostatai ir kita, įskaitant grafikus ir komandas,” komentuoja programėlės ekspertas Alex Holm.

Danfoss termostatai turi būti susieti su jūsų Amazon per Danfoss programėlę, ir kai tai bus padaryta, jūs galite naudoti Alexa, kad sužinotumėte temperatūrą konkrečiuose kambariuose arba atlikti pakeitimus:

“Alexa, kokia temperatūra virtuvėje?”
“Alexa, įjunk/išjunk šildymą miegamajame.”


Daugiau informacijos apie Danfoss Link™ sistemą http://smartheating.danfoss.lt/

 


​​​​​​​​​