Logistikos paslaugos

Onninen logistikos tarnyba, siūlanti greitą ir patogią prekių pristatymo Baltijos šalyse sistemą, savo klientams tapo itin naudingu partneriu.

Baltijos šalių klientams Onninen siūlo ne tik prekes ir medžiagas, bet ir pristatymo paslaugas. Tai paremta gerai įsisavintais maršrutais, kuriais prekės gabenamos konkrečiomis dienomis.

Suformuota apskaitos ir logistikos sistema klientui leidžia atlikti užsakymą iki 15.00 val., kad prekes gautų jau kitą dieną.

Prieš trejetą metų Onninen turėjo savo autotransporto Lietuvoje ir Latvijoje, tačiau išaugusi krovinių apimtis įtikino naudotis specializuotomis transporto kompanijomis, kurios, be kita ko, atitinka Onninen keliamus reikalavimus. Su visomis transporto kompanijomis yra sudarytos sutartys, laiduojančios, kad mūsų turimi įsipareigojimai bus įvykdyti.

Įvežamiesiems kroviniams sudarytas pristatymo tvarkaraštis, kuris mūsų prekybos darbuotojams leidžia teikti tikslesnius atsakymus apie kliento užsakytų prekių atgabenimą.

Esant kliento poreikiui gali būti planuojami ir papildomi pristatymai, teikiama kitų papildomų paslaugų: specialieji pakavimai, žymėjimai, pristatytų prekių ataskaitos atskiriems objektams ir t.t.


Dėl smulkesnės informacijos apie logistikos paslaugas kreipkitės į Onninen atstovus.

​