„Onninen“ pravėrė duris ir Šiauliuose

Augančio Šiaulių miesto ir regiono poreikiams tenkinti atidarytas naujas savitarnos prekybos centras, siūlantis platų asortimentą produktų, reikalingų vidaus ir lauko inžineriniams tinklams įrengti.

 

  Šių metų rugsėjo 2 dieną ketvirtajame pagal dydį Lietuvos mieste Šiauliuose duris atvėrė naujas prekybos centras statybų inžinerijos profesionalams. Tai didžiausias tokio tipo didmeninės prekybos savitarnos centras Šiaurės Lietuvoje, galintis klientams pasiūlyti plačią gamą produktų, reikalingų vidaus ir lauko inžineriniams tinklams įrengti.
Čia klientai gali, panašiai kaip ir maisto prekybos centre savarankiškai išsirinkti reikiamas prekes, taip pat gauti profesionalias ir patikimas konsultacijas.

Analogiškas „Onninen Express“ ženklu pažymėtas prekybos centras jau sėkmingai veikia Klaipėdoje. Planuojama, kad per ateinančius dvejus metus ir Šiaulių „Onninen Express“ taps rinkos lyderiais ir šiame regione. „Onninen Express“ prekybos centras siūlo itin platų santechnikos, šildymo, šaldymo, oro kondicionavimo, elektrotechnikos, apšvietimo ir telekomunikacinių prekių pasirinkimą, pirmiausia orientuotą profesionaliems verslo klientams.

 „Onninen Express“ prekybos centruose klientas gali ne tik išsirinkti prekes, bet ir peržiūrėti pačių populiariausių prekių tiekėjų siūlomų gaminių sąrašus, čia pat užsisakyti trūkstamas prekes iš sandėlių, kurios bus operatyviai pristatytos į „Express“ parduotuves arba į bet kurią klientui patogią vietą. „Onninen Express“ prekinis ženklas yra vienas pagrindinių kompanijos įrankių tenkinant „verslas verslui“ klientų poreikius.  
Šiaulių miesto pramoninėje dalyje (Metalistų g. 6J) įsikūręs „Onninen Express“ subūrė visiškai naują profesionalų kolektyvą, kuris yra rimtai nusiteikęs šturmuoti rinkos aukštumas.