PRANEŠIMAS
2012  SPALIO 30

 
Nauja OPAL prekinio ženklo vizualizacija 

 
Onninen prekinis ženklas OPAL nuo šiol turi naują įvaizdį. Šių metų pabaigoje produktai jau bus leidžiami naujame įpakavime. Naujas įvaizdis kalba apie produkto kokybę ir saugumą, brendo spalvos lieka – gelsvai žalia ir tamsiai mėlyna. 
 
Onninen turi OPAL ženklą jau beveik dešimt metų ir jo asortimentą šiuo metu sudaro daugiau nei 1 500 santechnikos, ventiliacijos ir elektros produktų. OPAL prekinis ženklas yra skirtas mažmenininkams. OPAL siūlo patikimus sprendimus jūsų namams ir suteikia dviejų metų garantiją savo produktams. 
 


 
 

APIE ONNINEN:
Onninen teikia platų medžiagų pasirinkimą, suskirstydama visus pardavimus į keturis klientų segmentus: rangovų, pramonės, infra bei mažmenininkus. Esame šeimos valdoma įmonė, dirbanti su pramonės sritimi nuo 1913 metų. Šiuo metu Onninen veikia 8 valstybėse: Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Iš viso Onninen turi 160 padalinių, kuriuose dirba 2,800 darbuotojų, o metiniai pardavimai 2011 metais siekė 1,5 milijardų eurų.