Gerb. partneriai,

norime Jus informuoti, kad UAB ONNINEN 2015 m. plečia savo veiklą. Dabar Express parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje, taip pat Kauno logistikos centre Jūsų paslaugoms atnaujintas ir papildytas elektrotechnikos asortimentas.

Įmonė naudoja šiuolaikines technologijas, kurios padeda taupyti Jūsų laiką. Apsilankius Express parduotuvėse, klientų aptarnavimo specialistai supažindins Jus su savitarnos veiklos principais, padės savarankiškai išsirinkti prekes iš ženkliai padidėjusio prekių asortimento.

UAB ONNINEN bendradarbiavimas su žinomais elektrotechninės produkcijos gamintojais, tokiais kaip ABB, HAGER, EATON, HAUPA, SCHNEIDER ELECTRIC, NKT CABLES, REKA, DRAKA, PHILIPS, OSRAM, LUG, OBO BETTERMANN, MEKA, TEHOMET, PETITJEAN ir daugeliu kitų, leidžia tiekti klientams aukšto techninio lygio prekes konkurencingomis kainomis. Įmonės prekės ir paslaugos atitinka tarptautinius kokybės, ekologijos ir saugos reikalavimus (ISO14001, ISO9001).

Siekdama operatyviai tenkinti klientų poreikius, UAB ONNINEN savo Express parduotuvėse ir sandėliuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose nuolat laiko platų elektros techninių medžiagų ir įrangos asortimentą.

Siūlome Jums bendradarbiavimą ir puikų aptarnavimą. Kviečiame apsilankyti.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų elektroninėje svetainėje http://www.onninen.lt

Reikiamus kontaktus rasite Onninen svetainėje, skiltyje "Kontaktai​". 

Prisijunk prie mūsų draugų!

Visas UAB "Onninen" naujienas, akcijas ir kvietimus į parodas rasi Facebook puslapyje!

 
 
 


​​​​​​