Informacinis pranešimas

02.03.2010.

 

     

Harri Sivula palieka prezidento ir įmonės vykdančiojo direktoriaus poziciją Onninen

Grupės Vykdantysis Viceprezidentas Jyrki Uurtio yra atsakingas už Onninen Suomijoje ir Rusijoje. Jyrki taip pat yra generalinis direktorius Onninen Suomijoje.

Grupės Viceprezidentas Helge Messelt Saethershagen atsakingas už Onninen verslą Švedijoje, Norvegijoje ir Lenkijoje. Šių šalių direktoriai atsiskaitinėja Helge. Taip pat jis yra atsakingas už Onninen plėtrą Kazachstane.

Atsakomybė už Pabaltijo šalis Grupės valdymo komandoje perėjo Pirmajam Vykdančiajam  Viceprezidentui Tuomo Väänänen. Nepaisant ekonominės krizės ir 2009 m. patirtų nuostolių, į Pabaltijo šalis vis dar žiūrima kaip į galimybę sėkmingai plėtoti Onninen strategiją. Tuomo Väänänen taip pat perėmė strategijos ir veiklos planavimo funkcijas, kurios apima Grupės strategijos plėtojimą ir pardavimo bei tiekimo procesų planavimą.

Kiti Grupės Valdymo komandos nariai - Grupės Viceprezidentė personalo valdymo reikalais Ulla Rehnström, Grupės vadovas informacinių technologijų reikalais Panu Hannula ir Grupės Viceprezidentas komunikacijų valdymo reikalais  Kai Puustinen ir toliau atliks savo dabartines funkcijas. LEP Prezidentas Heikki Ala-Ilkka taip pat vis dar užima Grupės vadovas finansų reikalais poziciją.

Daugiau informacijos:


LEP Prezidentas, Grupės vadovas finansų reikalais

Heikki Ala-Ilkka

heikki.ala-ilkka@onninen.com tel. +358 40 521 5005

 

Apie ONNINEN 

Onninen teikia platų medžiagų pasirinkimą pramonės įmonėms, rangovams, mažmenininkams bei viešosioms įstaigoms. Esame šeimos valdoma įmonė, dirbanti su pramonės sritimi nuo 1913 metų. Šiuo metu Onninen veikia 8 valstybėse: Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Iš viso Onninen turi 160 

 www.onninen.com