PRANEŠIMAS 
2016 spalio 03  

  
​​Atnaujintas „K Code of Conduct“ moko apie atsakomybę K Group 


 

K Group atnaujinti principai nusako bendrus nurodymus, skirtus kiekvieno K Group darbuotojo ir partnerio darbui. „K Code of Conduct“ pakeičia ankstesnį „Mūsų atsakingo darbo principų vadovą“. 

K Group nori rodyti atsakingą pavyzdį, o mūsų suinteresuotos šalys taiko mums aukštus standartus. Šis reikalavimas liečia kiekvieną „Kesko“ veiklos sritį. 

Tikimės, kad visi K Group darbuotojai ir verslo partneriai tinkamai pritaikys „K Code of Conduct“. Čia pateikta 12 principų ir aiškūs pavyzdžiai, ko tikimasi iš „Kesko“ darbuotojų ir partnerių, pavyzdžiui, žmogaus teisių, aplinkosaugos ir sąžiningos konkurencijos srityse.

„Atsakingas verslas yra nepaprastai svarbus siekiant stabilių finansinių rezultatų. Visos mūsų operacijos pagrįstos pasitikėjimu tarp K Group, visų parduotuvių, mūsų klientų ir partnerių“, – prezidentas ir generalinis direktorius Mikko Helander apibendrino elgesio normų įvadą.

K Group paruošė privalomą e-Mokymų paketą, skirtą darbuotojams, kad sklandžiai pritaikytų „K Code of Conduct“. K Group darbuotojai ir partneriai gali atsisiųsti tikslinei grupei pritaikytas „Code“ versijas. Atnaujintas „Code“ turi „SpeakUp“ kanalą, kuris suteikia darbuotojams naujų įrankių pranešti apie galimus bendrųjų principų pažeidimus.  

Susipažinkite su „K Code of Conduct“: http://www.kesko.fi/codeofconduct-fi 

Video on youtube

  
INFORMACIJA APIE ONNINEN: 

Onninen tiekia platų medžiagų asortimentą, suskirstydama visus pardavimus į keturis klientų segmentus: rangovai, pramonė, infrastuktūra bei mažmenininkai. Esame Suomijos koncernas, dirbantis pramonės rinkoje nuo 1913 metų. Šiuo metu Onninen veikia šiose valstybėse: Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Pabaltijy, kur dirba 3.100 darbuotojų. Onninen OY yra K Group dalis. 
www.onninen.com