PRANEŠIMAS 
2016 birželio 01  

  
​„Onninen“ tapo „K-Group“ dalimi – kartu pradėsime kurti naują įmonę  

 

K Group  įsigijo „Onninen“ ir dabar galime pradėti kurti bendrą įmonę. K Group prekybos statybinėmis medžiagomis ir namų apyvokos prekėmis verslas sulaukė sėkmės tarptautinėje rinkoje. Įsigiję „Onninen“ kartu sukursime visiškai naują prekybos statybinėmis medžiagomis ir technika įmonę, kuri atneš naudos ir mūsų klientams, ir partneriams.

„Onninen“ ir K Group gaminių asortimentas ir kompetencija, taip pat patikimi partnerystės ryšiai su tiekėjais sudaro tvirtą pagrindą mūsų sėkmei Europoje. 

Įsigijimas kol kas neatneš pastebimų pokyčių, bet nedelsdami imsimės kurti naują įmonę. „Onninen“ ir toliau veiks kaip iki šiol buvusi „Onninen“, išlaikydama savo gerai žinomą prekės ženklą ir pasirinktą strategiją, nesiimant jokių staigių pokyčių. „Kesko“ prekybos statybinėmis medžiagomis ir namų apyvokos prekėmis veikla šiuo atžvilgiu irgi nesikeis. 

Kiekviename savo veiklos žingsnyje pirmiausia galvojame apie klientą ir kokybę, todėl kviečiame savo klientus ir partnerius prisijungti prie mūsų planuojant naująją įmonę. Norime klientams pasiūlyti geriausius sprendimus ir geriausią patirtį – bendrose diskusijose norėtume išgirsti, ką tai reikštų jūsų įmonei. Pažįstami kontaktiniai asmenys jus aptarnaus kaip iki šiol. 

Turime galimybę kartu sukurti kažką naujo, kas būtų naudinga visiems! 

Peeter Matt 
Onninen Pabaltijo generalinis direktorius


INFORMACIJA APIE ONNINEN: 

Onninen tiekia platų medžiagų asortimentą, suskirstydama visus pardavimus į keturis klientų segmentus: rangovai, pramonė, infrastuktūra bei mažmenininkai. Esame šeimos valdoma įmonė, dirbanti pramonės rinkoje nuo 1913 metų. Šiuo metu Onninen veikia šiose valstybėse: Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Lenkijoje ir Pabaltijy, kur dirba 3.200 darbuotojų. Mūsų metiniai pardavimai pro forma 2015 metais siekė 1.5 milijardų eurų. Onninen OY yra K Group dalis. 
www.onninen.com​

 

​​​