UAB Onninen

UAB Onninen - tai santechnikos ir šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, pramonės, apšvietimo ir elektrotechnikos, telekomunikacinės įrangos didmeninės prekybos įmonė, Lietuvoje savo veiklą pradėjusi 1995 metais.

Šiuo metu veikiame trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Visuose padaliniuose dirba 59 patyrę ir aukštą kvalifikaciją turintys darbuotojai, visada gerai aptarnaujantys ir siekiantys sukurti ilgalaikius santykius su klientais.

Baltijos šalyse, techninių sistemų srityje, esame pirmoji įmonė, kuri su savo prekių užsakymo, logistikos ir prekybos sistema “suardė” valstybines sienas, pasiūlydama daugiau nei 200 000 pavadinimų prekių asortimentą.

Tuo atveju, jei pageidaujamų prekių vietiniame sandėlyje nėra, prekės užsakomos iš kaimyninių sandėlių Rygoje, Taline, Suomijoje arba tiesiai iš gamintojų ir yra pristatomos klientui į Onninen sandėlius arba kliento nurodytu adresu.

Prekes mums tiekia daugiau nei 2000 gamintojų iš viso pasaulio, tokie, kaip Wavin, Danfoss, Henco, Gustavberg, Oras, Naval, Technibel, Philips, Moeller, Meka, Schneider Electric, Petitjean, Tyco, Ensto, Obo Betterman, Jansen, Outokumpu, ADC, Nexans ir kt.

UAB Onninen veikla Lietuvoje yra paskirstyta į šiuos prekybos skyrius:

  • Santechnikos ir šildymo skyrius
  • Vėdinimo ir oro kondicionavimo skyrius
  • Elektrotechnikos ir apšvietimo skyrius
  • Pardavimo pramonei skyrius
  • Telekomunikacijų skyrius
​​