03.10.2016.

 

Uzņēmumā Kesko pārstrādātie principi K Code of Conduct nosaka atbildību

 
Kesko aktualizētie principi ieskicē kopīgās vadlīnijas katra Kesko darbinieka un partnera darbā. K Code of Conduct aizstāj mūsu atbildīgas rīcības principus un vadlīnijas.

Kesko vēlas rādīt atbildīgas rīcības priekšzīmi, un mūsu ieinteresētās puses arī no mums sagaida augstu standartu ievērošanu. Šī prasība par atbildību attiecas uz ikvienu Kesko darbības jomu.

Mēs sagaidām, ka visi Kesko darbinieki un sadarbības partneri atbilstoši apgūs K Code of Conduct. Tas ietver 12 principus, un skaidri piemēri parāda, kas tiek sagaidīts no Kesko darbiniekiem un partneriem, piemēram, cilvēktiesību, rūpju par vidi un godīgas konkurences jomā.

„Atbildīga uzņēmējdarbība ir būtiski svarīga ilgtspējīgu finanšu rezultātu sasniegšanai. Visas mūsu darbības tiek veiktas uz uzticības pamata starp Kesko, K-grupas veikaliem, mūsu klientiem un partneriem,” ievadā šo principu apkopo ģenerāldirektors Miko Helanders.

Kesko ir sagatavojis obligātu e-mācību pakotni, lai tā darbinieki varētu ērti apgūt K Code of Conduct. Kesko darbinieki un partneri var lejupielādēt mērķa grupai pielāgotas principu versijas. Aktualizētajos principos ir jaunais kanāls „SpeakUp”, kas Kesko darbiniekiem sniedz jaunus ziņošanas rīkus par kopīgo principu iespējamiem pārkāpumiem. 

Iepazīstieties ar K Code of Conduct tiešsaistes apmācībām: http://www.kesko.fi/codeofconduct-fi
 
Onninen nodrošina plašu materiālu klāstu uzņēmējiem, industriālajām, sabiedriskajām organizācijām, un tehnisko produktu mazumtirgotājiem. Mēs esam Somijas uzņēmums un darbojamies šajā sfērā kopš 1913. gada. Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā, un Baltijas valstīs nodarbinām 3200 darbiniekus. Mūsu pro forma pārdošanas apgrozījums  2015. gadā sasniedza 1,5 miljardus EUR. Onninen Oy ir daļa no Kesko grupas.
.