Preses relīze
30.11.2010.

 

     

Timo Mänty ir iecelts par Onninen Grupas vadītāju (CEO)

Zinātņu maģistrs  (Ekon.) Timo Mänty (50) ir iecelts par Onninen Grupas vadītāju (CEO). Pirms tam viņš ir strādājis uzņēmumā Rautakirja Oy par prezidentu & CEO un bija Sanoma Grupas vadības atbildīgais loceklis. 17 gadu laikā viņš ir strādājis dažādos amatos Sanoma Trade Grupā.

- Timo pieredze starptautiskā uzņēmuma vadībā, īpaši vairumtirdzniecībā  un loģistikā, dos lielisku attīstības iespēju mūsu uzņēmumam, saka Onninen valdes priekšsēdētaja Maarit Toivanen-Koivisto. - Esmu ļoti priecīga, ka Timo ir pievienojies mūsu komandai.

- Onninen vadītāja (CEO) amats man ir interesants izaicinājums un es esmu priecīgs pievienoties tradicionālam ģimenes uzņēmumam. Mani iedvesmo dotā iespēja attīstīt uzņēmumu Onninen mainīgā un starptautiskā vidē, norāda Mänty.

Timo Mänty, sāks darbu jaunajā amatā ar 2011. gada 1. aprīli.


PAR ONNINEN:
Onninen nodrošina plašu materiālu klāstu uzņēmējiem, industriālajām, sabiedriskajām organizācijām, un tehnisko produktu mazumtirgotājiem. Mēs esam ģimenes uzņēmums un darbojamies šajā sfērā kopš 1913. gada. Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā, Krievijā, Baltijas valstīs un Kazahstānā nodarbinām 3000 darbiniekus. Pārdošanas ienākumi  2009. gadā sasniedza  1.34 miljardus EUR.
www.onninen.com

VAIRĀK INFORMĀCIJAS:
Valdes priekšsēdētaja, Maarit Toivanen-Koivisto, maarit.koivisto@onninen.com, tel. +358 204 85 5539, CEO Timo Mänty, p. +358 400 712 836