Taupiet ūdeni ar termostata dušas jaucējkrānu Oras Eterna un Oras Natura dušas komplektu 
 

 
Oras Eterna un Oras Natura dušas komplekts tika izmēģināts pētījumos, kuru mērķis bija noskaidrot, kā šie izstrādājumi ietekmē mazgāšanās paradumus. Šie ir daži no pētījuma dalībnieku komentāriem!

“Vismaz mūsu ģimenē dušā pavadītais laiks ievērojami samazinājās. Agrāk mēs mazgājāmies 15-20 minūtes, bet tagad ar Oras Eterna mēs dušā pavadām tikai 4 minūtes vai pat mazāk, tādēļ esmu pārliecināts, ka ilgtermiņā šis izstrādājums patiešām ļauj ievērojami ietaupīt. Piecu cilvēku ģimenē ūdens patēriņš ir diezgan ievērojams, tādēļ šī resursa taupīšana noteikti ir pozitīva lieta!”

“Šo jaucējkrānu patiešām ir ļoti viegli lietot! Parocīgās pogas dēļ nav grūti to izslēgt pat uz īsu mirkli, neraizējoties, ka pēc tam vajadzētu pārregulēt ūdens temperatūru un spiedienu.”

“Šis jaucējkrāns un dušas komplekts ir mainījis mūsu ģimenes mazgāšanās paradumus. Agrāk mēs dušā pavadījām daudz laika, bet šī pētījuma dēļ bezjēdzīgā ūdens šķērdēšana ir beigusies. Bez šīs pieredzes mēs būtu turpinājuši nepamatoto ūdens tērēšanu. Bērniem ārkārtīgi patīk lietot šo jaucējkrānu. Viņi sacenšas viens ar otru, kurš iegūs zaļo un kurš sarkano gaismu, un uzvarētājs ir tas, kurš iegūst zaļo.”
Informācijai: 67819615