01.06.2016.

 
 

Onninen kļūst par daļu no K-grupas — kopā uzsāksim jaunas organizācijas attīstību

Kesko ir pārņēmis Onninen, un tagad kopā varam veidot vienu organizāciju. Kesko būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecība ir kļuvusi par starptautisku veiksmes stāstu. Tagad, kad Onninen pārņemšana ir pabeigta, mēs kopā izveidosim pilnībā jaunu būvniecības preču un tehnikas tirdzniecības organizāciju, kas sniegs priekšrocības gan mūsu klientiem, gan partneriem.

Onninen un Kesko preču klāsts un zināšanas apvienojumā ar stiprām partnerattiecībām ar piegādātājiem nodrošina labu platformu panākumiem Eiropā.

Uzņēmuma pārņemšana pagaidām nenozīmē pēkšņas un redzamas izmaiņas, taču darbs pie jaunās organizācijas attīstības sāksies nekavējoties. Uzņēmuma Onninen tik labi zināmais zīmols paliks nemainīgs, un uzņēmums turpinās savu stratēģiju bez krasām izmaiņām. Tāpat šajā kontekstā nemainīsies Kesko darbība būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības jomā.

Klients un kvalitāte ir atskaites punkti it visā, ko mēs darām un plānojam, tāpēc aicinām mūsu klientus un partnerus pievienoties jaunas organizācijas plānošanā. Mēs vēlamies piedāvāt klientiem vislabākos risinājumus un labāko klientu pieredzi. Kopīgās diskusijās mēs vēlētos uzzināt, ko tas varētu nozīmēt jūsu uzņēmumam. Jūs turpinās apkalpot esošās kontaktpersonas.

Mums ir iespēja kopīgi izveidot ko jaunu tā, lai ieguvējas būtu visas puses!

Peeter Matt
Onninen Baltija
Reģiona direktors
: