Relize

02.12.2008.

     

Grundfos jaunais A klases sūknis – ALPHA 2 L

Uzņēmums GRUNDFOS ir izlaidis jaunu cirkulācijas sūkni ar elektronisko vadības sistēmu, kas paredzēta apkures sistēmām privātmājās - ALPHA2 L.

Tāpat kā sūknis ALPHA2, arī ALPHA 2 L ir veidots uz GRUNDFOS novatorisko cirkulācijas sūkņu pārbaudītās platformas, lai tiktu panākta maksimāla energoekonomija, lietotājdraudzīgums un kompaktums.

Ar jauno produktu ALPHA 2L GRUNDFOS vēlas padarīt vēl pieejamākus «A» klases sūkņus patērētājam. Sūknis ALPHA2 L pēc konstrukcijas ir līdzīgs jau labi zināmajam ALPHA2 sūknim, taču ALPHA 2 L ir ar ierobežotām funkcijām. Latīņu burts "L" nosaukumā nozīmē "Limited functionality” - ierobežota funkcionalitāte."
Tāpat kā ALPHA2, arī ALPHA2 L tiek ražots modernizētajā rūpnīcā Dānijā, kas nodrošina produktu augsto kvalitāti. Vairāk lasīt....

Ilze Kuodre
Komunikāciju vadītāja
Onninen Baltija
Tālr. 67819647

Informācijai: Raimonds Pakšķis, tālr. 67819612


Par ONNINEN 

Onninen nodrošina plašu materiālu klāstu uzņēmējiem, industriālajām, sabiedriskajām organizācijām, un tehnisko produktu mazumtirgotājiem. Mēs esam ģimenes uzņēmums un darbojamies šajā sfērā kopš 1913. gada. Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā, Krievijā un Baltijas valstīs nodarbinām 3300 darbiniekus. Pārdošanas ienākumi 2007. gadā sasniedza 1,7 miljardus EUR.

 www.onninen.com

i.