Relīze
20.09.2008.

     

Jauna metāla noliktava ONNINEN Igaunijā


     2008. gada septembrī ONNINEN Igaunijā atvēra jaunu metāla noliktavu, kas ir loģistikas centra paplašinājums.
Iekštelpas aptver 1800 kvadrātmetrus, ārējā teritorija – 10 000 kvadrātmetrus. Noliktavā glabāsies tērauda un alumīnija profili, ko izmanto būvniecībā. Rezultātā Baltijas tirgū uzlabosies preču pieejamība un piegāžu uzticamība.
     Arī SIA „ONNINEN” klienti no SIA „Feits plus”, SIA „Hydroscand, SIA „Durvju un logu servisa centrs” un SIA „Radošā kompānija divi L” apmeklēja jaunās noliktavas atklāšanas pasākumu.
     Ineta Bērziņa, SIA „Radošā kompānija divi L” direktore, pastāstīja, ka noliktavas atvēršana Igaunijā pavisam noteikti vērtējama pozitīvi: „Lai gan ar ONNINEN piegādēm problēmu nav, reizēm gadās, ka kāds no piegādātajiem alumīnija profiliem nav izmantojams vai arī kāds produkts nav pieejams. Līdz ar to – jo noliktava tuvāk Latvijai, jo ātrāk iespējams atvest nepieciešamos materiālus”. Prognozējot pieprasījumu pēc alumīnija izstrādājumiem, Ineta Bērziņa norāda, ka patlaban ļoti strauji apstājusies būvniecība un privātie klienti nogaida. Arī viņas vadītais uzņēmums pagaidām atlicis kredīta ņemšanu, lai iegādātos jaunas alumīnija apstrādes iekārtas. „Lai gan alumīnijs nav dārgs ražošanā, ja to salīdzina ar PVC vai koka logu ražošanu, kur ieguldītās summas, kas nepieciešamas ražošanas uzsākšanai esot vairākas reizes lielākas. Turklāt alumīnijs ir stiprs un viegls materiāls. Veidojot, piemēram, ziemas dārzu, var iztikt bez papildu metāla konstrukcijām, kas nodrošinātu būves stiprību. Alumīnija logi ir ilgmūžīgi. Tas atšķirībā no plastmasas saulē nemaina krāsu un nenobružājas. Savukārt, ja salīdzina ar koka logiem, kuriem ik pēc pieciem gadiem nepieciešama apkope, alumīnijs nekādas rūpes neprasa. To var arī krāsot veidot kā koka imitāciju, taču laika apstākļu ietekmē šis metāls nepakļaujas.”

Ilze Kudore
Komunikāciju vadītāja
Onninen Baltija

Par ONNINEN 

Onninen nodrošina plašu materiālu klāstu uzņēmējiem, industriālajām, sabiedriskajām organizācijām, un tehnisko produktu mazumtirgotājiem. Mēs esam ģimenes uzņēmums un darbojamies šajā sfērā kopš 1913. gada. Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā, Krievijā un Baltijas valstīs nodarbinām 3300 darbiniekus. Pārdošanas ienākumi 2007. gadā sasniedza 1,7 miljardus EUR.

 www.onninen.com