Informācija
12.03.2010.

 

     

Izmaiņas Grupas Vadības Komandas atbildībās


Grupas Viceprezidents Jyrki Uurtio ir atbildīgs par Onninen Somiju un Onninen Krieviju. Onninen Somija Jyrki pilda arī valsts līmeņa direktora pienākumus.

Grupas Viceprezidents Helge Messelt Saethershagen ir atbildīgs par Onninen biznesiem Zviedrijā, Norvēģijā un Polijā. Helge ir šo valstu izpilddirektoru priekšnieks. Viņš ir atbildīgs arī par Onninen biznesu Kazahstānā.

Atbildība par Onninen Baltiju Grupas Vadības Komandā pāriet pie Pirmā Viceprezidenta Tuomo Väänänen. Neskatoties uz Baltijas valstu ekonomisko lejupslīdi un tās radītajiem lielajiem zaudējumiem 2009. gadā, Baltijas valstis vēl arvien ir reģions, kurā mums ir iespēja veiksmīgi īstenot savu stratēģiju. Onninen Baltija rezultātu uzlabošanai nepieciešamas skaidras izmaiņas mūsu darbībās. Tāpēc mēs veiksim rūpīgu mūsu darbības mērķu un resursu izpēti. Mēs izpētīsim arī visus efektivitātes un pārņemšanu uzlabošanas iespējas.

Citi Grupas Vadības Komandas locekļi, Vecākā Viceprezidente Ulla Rehnström (Grupas Personālvadība), Galvenais informācijas oficieris Panu Hannula (Grupas IKT) un Vecākais Viceprezidents Kai Puustinen (Grupas Komunikācijas) turpinās pildīt savus pašreizējos pienākumus. Prezidenta un CEO vietas izpildītājs Heikki Ala-Ilkka vēl arvien pilda Galvenā Finanšu oficiera pienākumus (Grupas Finanses).

PAR ONNINEN:
Onninen nodrošina plašu materiālu klāstu uzņēmējiem, industriālajām, sabiedriskajām organizācijām, un tehnisko produktu mazumtirgotājiem. Mēs esam ģimenes uzņēmums un darbojamies šajā sfērā kopš 1913. gada. Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā, Krievijā, Baltijas valstīs un Kazahstānā nodarbinām 3000 darbiniekus. Pārdošanas ienākumi  2009. gadā sasniedza  1.34 miljardus EUR.
www.onninen.com


VAIRĀK INFORMĀCIJAS:
Prezidenta un CEO v.i. Heikki Ala-Ilkka, heikki.ala-ilkka@onninen.com, tel. +358 40 521 5005