07.03.2012.
 
 
 
Heimeier, Pneumatex un TA apvienojoties zem jauna uzņēmuma nosaukuma - TA Hydronics.
 
 
 
Mēs priecājamies, ka varam dalīties ar Jums svarīgas ziņās par izmaiņām, kas notiek mūsu uzņēmumā. Jums labi zināmie profesionāļi no inženiertehniskajām sistēmām - Heimeier, Pneumatex un TA - turpmāk būs TA Hydronics, apvienojoties zem jauna uzņēmuma nosaukuma.
 
TA Hydronics ir mūsu uzņēmuma attīstība. Mēs jau sen esam gatavi, lai izstrādātu stratēģiju, kas ļauj mums apvienot pieejamās zināšanas un pieredzi, lai labāk un patiesāk pārstāvētu Jūsu intereses. Heimeier, Pneumatex un TA zīmoli ir integrēti, lai izveidotu ārkartas uzņēmumu - neapšaubāmu līderi savā jomā. Zināšanas, sadarbība, inovācijas - tās ir mūsu vērtības.
 
Kopš 2011. gada IMI Plc uzņēmumu grupa, kura atbildīga par iekštelpu klimatu ir sākusi darborties vienotā harmonijā, lai ieviest jaunu uzņēmuma stratēģiju un pakāpeniski pārvērstos par TA Hydronics. Sākot ar 2012. gada 2. janvāri nosaukums UAB „IMI International" nomainījies uz UAB „TA Hydronics". Cita informācija,  adreses, rekvizīti nemainās. Juridiskā informācija netiek mainīta. Vienošanās un sadarbības nosacījumi nemainās.
 
Vairāk lasīt šeit
 
Mindaugas Pasilauskas
TA Hydronica
Tirdzniecības direktors