Relīze
04.04.2011.

 

Gatavi atkusnim!

 

Ir pienācis pavasaris, ne tikai laika apstākļu ziņā, arī aktivitāte būvniecības sektorā arvien izteiktāk sāk izrādīt atmošanās pazīmes. Daudziem no mums ir jāizvērtē, kā darboties un plānot savus darbus vasaras un rudens mēnešiem, kad būvniecība atkal būs uzņēmusi savus ierastos  tempus. Ļoti svarīgi ir nenokavēt būvniecības atmodu un piedalīties šajā procesā.

Katram pašam ir jāizvērtē savas iespējas – apziniet savus partnerus, kā arī konkurentus. Ir pienācis īstais brīdis, lai palielinātu savu konkurētspēju. Nenokavējiet to!
 
Interese par pagājušā gadā rīkoto ONNIMARKKINAT akciju  bija liela un esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju.

ONNIMARKKINAT pavasara akcija notiks no 2011. gada 4. aprīļa līdz 15. aprīlim.

Šogad akcijas divās nedēļās vēlamies piedāvāt vairāk nekā 300 īpašas akcijas preces, no vairāk kā 30 vadošajiem ražotājiem visā pasaulē. Akcijas preces esam izvēlējušies balstoties uz jūsu  pieprasījumu, tādēļ varu droši teikt, ka jebkurš no jums šai katalogā atradīs noderīgas lietas tieši sev. Īpaši pievērsiet uzmanību cenai un padomājiet, kādi darbi jums ir paredzēti vasaras un arī rudens periodā. Šis ir īstais brīdis, kad Jūs varat nopelnīt,  pareizi izdarot ieguldījumus . Labākai pārskatāmībai šogad preces katalogā ir īpaši sagrupētas – atsevišķi preces elektroapgādei un preces siltumapgādei, santehnikai un ventilācijai. Ja jums radīsies kādi jautājumi vai būs nepieciešama palīdzība, jums vienmēr palīdzēs Onninen profesionālais tirdzniecības personāls.
Akcijas laikā mūsu tirdzniecības vietās no rīta jūs sagaidīs kafija un uzkodas.
Sadarbībā ar mūsu piegādātājiem, tiks rīkotas speciālas piegādātāju dienas, kuru laikā jūs varēsiet iepazīties tuvāk ar akcijas precēm un, protams, uzdot jautājumus un saņemt visu nepieciešamo informāciju par preci tieši no piegādātāja.

Šajā akcijā tiks iesaistīta visa Onninen tirdzniecības komanda, kas būs gatava atbildēt uz jūsu jautājumiem un pieņemt pasūtījumus. Starp uzņēmumiem, kas iegādāsies akcijas preces, izlozēsim Honda gumijas laivu ar motoru.

Šogad parūpēsimies, lai arī fiziskās personas varētu piedalīties loterijā. Starp fiziskām personām, kas būs iegādājušās akcijas preces, izlozēsim vienu „ORAS Natura 500” dušas komplektu.

Papildus galvenajai balvai, akcijas laikā, katru dienu izlozēsim daudz citas mazas un praktiskas balvas.

Onninen mērķauditorija vienmēr ir bijuši profesionāļi un šai ziņā neko neesam mainījuši . Mums ir vislabākie pārdevēji – cilvēki ar atbilstošu tehnisko izglītību un pieredzi pārdošanas jomā. Tirdzniecības darbinieki jebkurā brīdi sniegs jums profesionālu konsultāciju un līdzēs atrast tieši Jūsu vajadzībām labāko risinājumu. Latvijas tirgū Onninen darbojas jau septiņpadsmito gadu un ir viens no Latvijas vadošajiem vairumtirgotājiem tehnisko materiālu un piegāžu pakalpojumu jomā . Tieši šī ilgstošā pieredze ļauj mums droši apgalvot – mēs esam profesionāļi savā jomā.

Novēlu jums jaukus pirkumus un veiksmi izlozē!

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā www.onninen.lv

Raimonds Pakšķis
SIA Onninen
Tirdzniecības direktors
Montāžas uzņēmumi un mazumtirdzniecība.


PAR ONNINEN:
Onninen nodrošina plašu materiālu klāstu uzņēmējiem, industriālajām, sabiedriskajām organizācijām, un tehnisko produktu mazumtirgotājiem. Mēs esam ģimenes uzņēmums un darbojamies šajā sfērā kopš 1913. gada. Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā, Krievijā, Baltijas valstīs un Kazahstānā nodarbinām 3000 darbiniekus. Pārdošanas ienākumi  2010. gadā sasniedza  1.4 miljardus EUR.
www.onninen.com