04.04.2016.

 
 

Onninen kopā ar sadarbības partneriem piedalās izstādē "PAVASARIS 2016

 
 
Klāt pavasaris un jauns darbu cēliens ar lieliem plāniem un iecerēm. Katrs no Jums vēlas saimniekot pēc iespējas taupīgāk, pārdomāti izmantot pieejamos resursus un vienlaikus nodrošināt augstas kvalitātes galaproduktu. Mūsdienīga zemnieku saimniecība šodien nav iedomājama bez dažādam modernām tehnoloģijām, kas ievērojami atvieglo ikdienas darbu un ļauj ietaupīt. Arī saimniecību ēkas nav tikai vienkārši šķūņi vai kūtis, bet gan labiekārtotas būves, kas atkarībā no saimniekošanas veida atbilst gan valsts likumdošanai, gan noteiktām Eiropas Savienības prasībām. Tas nozīmē pareizu ventilācijas sistēmu izbūvi, videi nekaitīgu notekūdeņu novadīšanas sistēmu ieviešanu, energoefektīvus apkures un apgaismes risinājumus u.tml.
 
Aicinām Jūs apmeklēt ONNINEN stendu izstādē Pavasaris 2016,
 kas norisināsies no š.g. 7. – 10. aprīlim izstāžu kompleksā Rāmava.


Mūsu stendā (E-zona, 3 ieeja) varēsiet iepazīties ar plašu Onninen piedāvāto produktu un tehnoloģiju klāstu, kā arī saņemt konsultācijas un ieteikumus dažādu inženiersistēmu un risinājumu komplektācijai.
 
Mūsu produktu klāstā ir gandrīz viss nepieciešamais, lai Jūsu lauksaimniecības uzņēmums kļūtu vēl konkurētspējīgāks gan vietējā, gan ārvalstu tirgū. Onninen prioritāte ir energoefektīvi risinājumi un ilgmūžīgi, augstas kvalitātes produkti. Tas nozīmē, ka Jūsu ieguldītās investīcijas kvalitatīvas ventilācijas sistēmas izveidē, energotaupīga apgaismojuma ieviešanā vai siltuma ieguvē no vietējiem dabas resursiem nodrošinās teicamu rezultātu ilgu gadu garumā.
 
Kopā ar Onninen izstādē piedalīsies arī mūsu sadarbības partneri:

ACO – Nerūsējošā tērauda kanāli un gūlijas – tīrai, higiēniskai un drošai videi;
ISOVER – Tehniskā izolācija dažādu mezglu un konstrukciju siltuma, mitruma, akustiskajai un uguns aizsardzībai;
MEKA - Kabeļu nesošās konstrukcijas kabeļu un gaismekļu stiprināšanai no nerūsējošā un cinkotā tērauda gan iekštelpām, gan ārējai videi, gan pārtikas rūpniecībai;
PHILIPS – LED apgaismojums;
PIPELIFE – drenāžas caurules, pašteces kanalizācija un ūdensvads;
OBO BETTERMANN - – Zibens un pārsprieguma aizsardzības sistēmas;
ONNINEN - Profesionālais lauksaimniecības LED apgaismojums. Piedāvājam sakomplektēt energoefektīvu ventilācijas risinājumu Jūsu saimniecībai. pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda caurules un veidgabali;
SAMSUNG – gaisa siltumsūkņi (kondicionieri) ar attālināto (Wi-Fi) vadību;
UPONOR – Rūpnieciski izolēti cauruļvadi karstajam un aukstajam ūdenim, apkurei un spiedkanalizācijai;
VTS EUROHEAT– Gaisa aizkari un siltā gaisa pūtēji;
WILO – sūkņi un sūkņu iekārtas ūdensapgādei no dziļurbumiem, drenāžas un fekālo ūdeņu pārsūknēšana.
 
 
Ilze Kudore
Komunikaciju vadītāja

pdf