Uponor & More preemiaprogramm paigaldajateleUponor pakub ehitajatele väikese lisamotivatsiooni oma toodangut osta ja paigaldada: ostes Uponori toodangut, kogute preemiapunkte ehk uPointi punkte,
mille eest saate soetada endale auhinna. Suurel osal Uponori kinnistusiseste lahenduste toodangul on pakendis Uponor & More vautšer, millel on kirjas kood ja väärtus uPointides.

Edasine on lihtne: minge veebilehele www.uponor-more.ee, registreerige end kasutajaks, sisestage vautšerite koodid ja asuge punkte koguma.
Kui soovitud auhinna jagu uPointi punkte on koos, siis saate preemia hõlpsasti kätte. Preemiakingituste valik on suur: seal leidub midagi igale maitsele.

Alati on võimalus jälgida enda veebikonto seisu. Samuti võite portaalis koostada nimekirja kingitustest, mida soovite. Kui selles loendis märgitud kingi lunastamiseks vajalik punktisumma on olemas, siis saate selle kohta ka automaatteate.
 

Lugupidamisega
Onninen AS
 
 
ONNINENIST:
Onninen pakub tehnikatooteid, materjale ja tarneteenuseid ehitusettevõtjatele, tööstusele, infrastruktuuridele, avalikule sektorile ja tehnikatoodete jaemüüjatele.
Onninen on pereettevõte, mis on tegutsenud omas valdkonnas alates aastast 1913.
Meie ettevõtetes Soomes, Rootsis, Norras, Poolas, Venemaal ja Baltimaades töötab 2,800 töötajat.
Meie 2012 aasta müügi netokäive moodustas kokku 1.6 miljardit eurot.