Uudis
30.11.2010

     

Timo Mänty on nimetatud Onninen Grupi peadirektoriks (CEO)

Majandusteaduste magister Timo Mänty, 50, on nimetatud Onninen Grupi peadirektoriks (CEO). Ta omab töökogemust presidendi ja peadirektorina Rautakirja Oy-s ja on Sanoma Group juhtrühma (Executive Management Group) liige. Ta on  töötanud 17 aastat Sanoma Trade divisjonis erinevatel ametikohtadel.

„Timo rahvusvaheline kogemus ja kokkupuude hulgikaubanduse ja logistika valdkonnaga annavad suurepärase arenguvõimaluse meie ettevõttele“ ütleb Onninen Oy juhatuse esimees Ms. Maarit Toivanen-Koivisto -„Mul on väga hea meel, et Timo on meie meeskonnas“ jätkas Toivanen-Koivisto.

„Peadirektori (CEO) ametikoht Onninenis on väga huvitav väljakutse ja ma olen õnnelik, et ühinen hea, traditsioonidega pereettevõttega. Olen põnevil, et saan arendada Onnineni mitmekülgset ja rahvusvahelist majanduskeskkonda“ täpsustab Mänty.

 Mr. Mänty alustab uuel ametikohal 1. aprillist 2011.

ONNINENIST:
Onninen pakub tehnikatooteid,  materjale ja tarneteenuseid ehitusettevõtjatele, tööstusele, infrastruktuuridele ja tehnikatoodete jaemüüjatele. Onninen on pereettevõte, mis on tegutsenud omas valdkonnas alates aastast 1913. Meie ettevõtetes Soomes, Rootsis, Norras, Poolas, Venemaal, Baltimaades ja Kasahstanis töötab 3000 töötajat. Meie 2009. aasta müügi netokäive moodustas kokku  1.34 miljardit eurot..
www.onninen.com

Lisainformatsioon:
Juhatuse esimees Maarit Toivanen-Koivisto, maarit.koivisto@onninen.com, tel. +358 204 85 5539
CEO Timo Mänty, p. +358 400 712 836