Onninen võttis kasutusele professionaalidele suunatud uue e-poe lahenduse OnnShop

Täna 5.juunil avab Onninen esimese ehitusvaldkonna tehnikatoodete hulgimüüjana Eestis profiklientidele suunatud uue e-poe lahenduse OnnShop.

Onnineni eesmärk on pakkuda klientidele parimaid digitaalseid teenuseid ja lahendusi.
Uue e-poe arendamisel arvestati olulisel määral klientidelt saadud tagasisidega. Onnineni eesmärk oma uue OnnShop e-poe, kaheksa (8)  Express-kauplusega üle Eesti ning professionaalse projektimüügi toega pakkuda oma klientidele parimat teenindust.

Eesti E-kaubanduse Liidu andmetel kasvas 2017.aastal e-kaubandus Eestis 37%, mis on kiirem kasv kui enamikes Euroopa riikides, tarbijakäitumine on kogu maailmas tegemas olulist ja tähelepanuväärset transformatsiooni ning aastaks 2020 on e-kaubandus ettevõtetele eluliselt vajalik. Edukad on lähitulevikus need müügiettevõtted, kes suudavad pakkuda klientidele mitmekülgset müügikanalite võrgustikku.

„Väärtustame väga meie klientide aega! OnnShop uues e-poe lahenduses on lisaks targale otsingusüsteemile ja laiale tootesortimendile lõimitud omavahel Onnineni e-poe nutirakendus ja meie atraktiivsed Express-kauplused. Automaatselt nii arvutitele kui nutiseadmetele kohanduva e-poe põhjalik tooteinfo ja toodete saadavuse info Onninen Express-kauplustes on igal aja ja igas kohas klientidele kättesaadav. Seda toetab meie klientide poolt palju kiidetud tarnekindlus ja kõrge teeninduskvaliteet. Suured tänud kogu arendustiimile suure töö eest!“ rõhutab AS Onninen müügidirektor ja uue e-poe projektijuht Kuuno Kirspuu.

Hästitoimiva e-poe põhikriteeriumiteks on ostumugavus, kiirus ning tark otsing.

Professionaalsete klientide teadlikkus on kõrge ning ostuotsus sünnib järjest varasemas etapis - kliendid otsivad ja tutvuvad toodete, teenuste ning lahendustega eelnevalt internetis. Ostuotsusele eelneb põhjalik analüüs, kus kliendid võrdlevad tooteandmeid ning eelnevaid ostukogemusi foorumites ja blogides.

OnnShop pakub head võimalust saada toote tehnilistest andmetest kiiresti väga põhjalik ülevaade ning säästa enam aega töö tegemiseks.

OnnShop e-poe edasine arendus jätkub arvestades meie klientidelt saadud tagasisidet ja lähtudes klientide vajadustest. Tehnilise arendustöö eest kannab hoolt Kesko ehitus- ja tehnikatoodete Center of Excellence – arendusmeeskond, tänu kellele on uuenduste kasutusele võtmine pidev ja endisest kiirem.

Tutvuge meie uue OnnShop e-poega SIIN!

LISAINFO:
Kuuno Kirspuu
müügidirektor
Tel: +372 5117 538
 
ONNINENIST:
Onninen pakub töövõtjatele, tööstusele, riiklikele organisatsioonidele, tehniliste toodete müüjatele ja tarnijatele laiaulatuslikke materjali- ja infovoo lahendusi. Oleme Soome ettevõte, mis tegutseb alates aastast 1913. Meil on Soome, Rootsi, Norra, Poola ja Baltimaade üksustes 3200 töötajat. Meie pro forma netomüük 2015. aastal oli 1,5  miljardit eurot. Onninen kuulub Kesko gruppi.