Onninen Express avas Narvas uksed nüüd uues majas

 
 
Onninen Expressi iseteeninduslike kauplusladude kett on esindatud viies Eesti suurimas linnas 8 kauplusega, neist uusim on vastvalminud Narva Express, aadressil Vahtra 5.
 
Laienenud tootevalikuga avar Express võimaldab kogu tehnikatoodete sortimenti pakkuda ka Narva objektidel töötavatele klientidele. Meie kliendid võivad olla veendunud, et sõltumata Expressi geograafilisest asukohast on garanteeritud samaväärne kauba sortiment kogu kaupluste keti ulatuses.
 
Meie mõlemad Ida –Virumaa kauplused nii Narvas kui ka Jõhvis asuvad Tallinn-Narva põhimaantee ääres, mis tagab kliendile hea ning kiire  juurdepääsu ka ümbritsevatest väikelinnadest.
 
Ida –Virumaal asetsevate ehitusobjektide teenindamiseks oleme loonud väga hea ostumugavuse ja logistilised tingimused klientidele, sest kahe kaupluse vahemaa on alla 50 kilomeetri.
 
Express pakub tehnikatoodete laia valikut neljas põhivaldkonnas:  elektritooted, kütte- ja  veevarustuse tooted ning  ventilatsiooni –ja tööstustooteid kui ka suurt valikut eelmainitud toodete paigaldamiseks vajalikke sidustooteid.
 
Kiire ja kvaliteetne teenindus ning kohapealse müügimeeskonna igakülgne tugi võimaldab klientidel säästa põhitegevuseks vajalikku aega ja tunda rahulolu saadud lahendusest.
 
Onninen Narva Express on avatud E-R 8:00-16:30, aadressil Vahtra 5.
Kohtumiseni!
 
 
 
Piret Kullamaa
Onninen Express- keti juht
 

 
ONNINENIST:
Onninen pakub töövõtjatele, tööstusele, riiklikele organisatsioonidele, tehniliste toodete müüjatele ja tarnijatele laiaulatuslikke materjali- ja infovoo lahendusi. Oleme Soome ettevõte, mis tegutseb alates aastast 1913. Meil on Soome, Rootsi, Norra, Poola, Venemaa ja Baltimaade üksustes 3100 töötajat. Meie netomüük 2015. aastal oli 1,6 miljardit eurot.
www.onninen.com