Kalamaja Express nüüd avatud!

 

 
Seoses Kalamaja Expressi valmimisega võime öelda, et oleme parima teenindusala katvusega tehniline hulgimüüja Tallinnas!

Kalamaja Express on kolmas omataoline Express Tallinnas. Lisaks Mustamäe, Lasnamäe ja vastvalminud Kalamaja Expressile on meil veel iseteeninduse võimalusega laomüük Jüris.

Kalamaja Expressi avamine toob Põhja -Tallinna objektidel töötavatele Klientidele kaasa igapäevaselt tuntava operatiivsuse ja ostumugavuse.

Uus Express pakub laias valikus tooteid elektri, kütte-vee ning ventilatsiooni valdkonnas. Samuti on kaupluses kohapeal mitmekülgne  valik eelmainitud toodete paigaldamiseks vajalikke sidustooteid.

Onninen Expresside asukohad on hoolega valitud, pidades silmas just  head juurdepääsu ning operatiivset logistikat. Tallinna piires on erinevates linnaosades objekte teenindavatele kliendile on kõik poed 15-20 minuti kaugusel.

Kalamaja Expressis on 900m2 kaubanduspinda ning enam kui 7000 toodet ning on Eestis esimene Express, mille oleme rajanud 100 aasta vanuse ajalooga  hoonesse, millest saab 2016 aasta sügiseks Põhja -Tallinna suurim 15 000m2 kaubanduspinnaga kaubanduskeskus (Arsenali Keskus).

Kalamaja Express on avatud 7:30-17:00, aadressil Erika 4. Parkla ja sissepääs kauplusesse asub keskuse hoovipoolses küljes.

Tegusat ehitushooaega soovides!


Piret Kullamaa
Onninen Express-keti juht

ONNINENIST:
Onninen pakub töövõtjatele, tööstusele, riiklikele organisatsioonidele, tehniliste toodete müüjatele ja tarnijatele laiaulatuslikke materjali- ja infovoo lahendusi. Oleme Soome ettevõte, mis tegutseb alates aastast 1913. Meil on Soome, Rootsi, Norra, Poola, Venemaa ja Baltimaade üksustes 3100 töötajat. Meie netomüük 2015. aastal oli 1,6 miljardit eurot.
www.onninen.com