Päikeseelektri seminar

Hea koostööpartner!

Meil on hea meel kutsuda Teid  päikeseelektri tasuta seminarile, mis toimub:

* 09.04 JÕHVI KONTSERDIMAJA (PARGI 40, JÕHVI)

* 10.04 DORPAT KONVERENTSIKESKUS (TURU 2, TARTU)

* 11.04 PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS  (NIIDUPARGI 12, PÄRNU)

* 12.04 TALTECH INNOVATSIOONI- JA ETTEVÕTLUSKESKUS MEKTORY
(RAJA 15, TALLINN)

Seminarid algavad neljas linnas kell 9:30 - 16:00. Kogunemine kell 9:00

Seminaril räägime kõigepealt päikeseelektriteooriast, kuidas ja miks päikesepaneelid töötavad või mõnikord ei tööta, kuhu ja kuidas on mõistlik paneele paigaldada ning mida selleks vaja on. Juttu tuleb peamiselt võrku tootvatest inverteritest, natuke ka akulahendustest ning nutikast boilerikütte automaatikast. Vaatame, kuidas toimub päikesejaama liitumine elektrivõrguga ning kuidas kaitsta oma jaama liigpingete ja pikselöökide vastu. Uurime, mida peaks kindlasti teadma päikeseelektriohutusest ning heidame pilku ka uutesse trendidesse päikeseelektri vallas.

Täiendav info ja registreerimine www.onninenseminarid.ee

Väljastame elektriala pädevuse omanikele täiendkoolituse tunnistuse.

Osalemisest palume teatada hiljemalt 4.04.19 registreerides veebilehel  www.onninenseminarid.ee või helistades  telefonil 6105 550  

Seminar on tasuta 


Kohtumiseni
Onninen AS 

Kohtumiseni
Onninen AS 
ONNINENIST:
Onninen pakub töövõtjatele, tööstusele, riiklikele organisatsioonidele, tehniliste toodete müüjatele ja tarnijatele laiaulatuslikke materjali- ja infovoo lahendusi. Oleme Soome ettevõte, mis tegutseb alates aastast 1913. Meil on Soome, Rootsi, Norra, Poola ja Baltimaade üksustes 3200 töötajat. Meie pro forma netomüük 2015. aastal oli 1,5  miljardit eurot. Onninen kuulub Kesko gruppi.