Teatis
01.09.2008

     


Jõhvis koliti suurematesse ruumidesse


Onninen Express Jõhvi sai endale tunduvalt rohkem müügipinda . Eelmise aasta oktoobris alustatud vastvalminud hoone ehitas firma VMT Ehitus AS. Sisepinda on hoonel 1190 ruutmeetrit, sellest 200 ruutmeetrit kontoripinda. Välisladu võtab enda alla 1758 ruutmeetrit. Kokku läks projekt maksma 13 miljonit krooni.
„Müügid Virumaal on arenenud tõusvas joones ja meie Expressi hulgimüügi laotingimused ei olnud enam vastavuses klienditeeninduse nõuetega” põhjendas Onninen AS-i tegevdirektor Are Veski uutesse ruumidesse kolimist.
Jõhvi Expressi juhataja Sven Kesler kiidab uut Expressi: „Uus hoone on suurem, kauba valikut saab laiendada ja olemasolevaid koguseid suurendada. Kaupade paigutus jäi samaks, tänu millele ei pea klient aega kulutama kaupade otsimisele.” Pidulik avamine toimus 14.augustil.

ONNINENIST:
Onninen pakub lahendusi kütte-, veevarustuse ja kanalisatsiooni, elektri-, ventilatsiooni- ja külmatehnika-ala professionaalidele - ehitajatele, paigaldajatele ja tööstusettevõtetele, samuti omavalitsus- ja riigiasutustele ning jaemüügiettevõtetele.Onninen on perefirma, mis on tegutsenud aastast 1913. Onnineni konsernis – Soome, Rootsi, Norra, Poola, Venemaa ja Baltimaad - on kokku 3300 töölist. Meie kasum 2007. aastal oli 1,7 MEUR.

www.onninen.com