Energiasäästunädal Onninenis


 AS Onninen osaleb 9.- 16.novembrini esimesel üle Eestilisel energiasäästunädalal viies koos partenerettevõtetega läbi ridamisi koolitusi meie koostööpartneritele ja korteriühistute juhtidele.
Koolitused toimuvad AS Onninen ruumides Tallinnas ja Tartus ning täpse ajakavaga saate tutvuda siin: ENERGIASÄÄSTUNÄDALA AJAKAVA

Onninen on alustanud koostööd SEB Pangaga, et pakkuda korteriühistutele täislahendust küttesüsteemide kaasajastamiseks ja energiasäästlikumaks ümberehitusel.
Projekti on kaasatud kvaliteettoodete tarnijad üle Euroopa eesmärgiga pakkuda lahendusi, mis on probleemivabad kliendile ja vähendavad tunduvalt hoone küttekulusid.
Nimetatud projektlahendust tutvustatakse ka energiasäästunädala raames kõigis Onninen Expressides üle Eesti.
Enegiasäästunädala korraldab KredEx koostöös Eesti Energia, Eesti Korteriühistute Liidu, Säästva Eesti Instituudi, Tallinna Linnavalitsuse, Tartu Teaduspargi ja Tartu Regionaalse Energiaagentuuriga.
Selle eesmärk on panna inimesi mõtlema energia tarbimise ning selle vähendamise peale. Ühte nädalasse on koondatud mitmeid tegevusi ja üritusi, et anda sellele teemale suurem kuuldavus ja nähtavus.
KredExi eluasemedivisjoni juhi Mirja Adleri sõnul on energia säästmine ja keskkonnateadlik käitumine eelkõige mõtteviisi küsimus ning selle saavutamiseks peaksid inimesed kaasa mõtlema.
„Seega püüame energiasäästunädala üritustega suunata inimesed mõtlema sellele, kas piiramatu tarbimine on tingimata vajalik või saame hakkama palju vähemaga, muutes veidi oma seniseid harjumusi,“ sõnas Adler.
Energiasäästunädala tarbeks on avatud spetsiaalne kodulehekülg www.energiatark.ee, kust leiab infot nädala üritustest ning häid nõuandeid üldiseks säästlikuks käitumiseks.
Ettevõtmises osalevad asutused, ettevõtted ja ühendused, kes toodavad, vahendavad, töötlevad ja tarbivad energiat või kellel on energia säästmist puudutav sõnum, mida tarbijatele edastada.

LISAINFO: Kaido Kaasan, Müügijuht, küte,veevarustus,ventilatsioon,jahutus, HEPAC Onninen AS, Tel: 6105540, kaido.kaasan@onninen.com

ONNINENIST:
Onninen pakub tehnikatooteid, materjale ja tarneteenuseid ehitusettevõtjatele, tööstusele, infrastruktuuridele ja
tehnikatoodete jaemüüjatele. Onninen on pereettevõte, mis on tegutsenud omas valdkonnas alates aastast
1913. Meie ettevõtetes Soomes, Rootsis, Norras, Poolas, Venemaal, Baltimaades ja Kazastanis töötab 3000 töötajat. Meie
2008. aasta müügi netokäive moodustas kokku 1.75 miljardit eurot..
www.onninen.com