Kaablikandesüsteemid

 
Kaablikandesüsteemid on mõeldud kaablite korrektseks ja turvaliseks paigaldamiseks ning vajadusel ka kaablite varjamiseks vastavalt ruumi funktsioonile ja siseviimistlusele. Sellise lahenduse suurimaks eeliseks on paigalduskiirus ja -mugavus.

Erinevaid kaablikandesüsteeme kasutatakse peamiselt suuremates ühiskondlikes hoonetes, tööstusrajatistes ja tehastes. Kasutatavad materjalid on sobivad erinevatesse keskkondadesse, süsteemid on valmistatud metallist, kuumtsingitud terasest või roostevabast terasest, samuti plastikust. Tooteid on võimalik saada nii värvitud kui värvimata kujul.

Kaablikandesüsteemid on happekindlad ja tulepüsivad.

Müüme nii kaablikandesüsteemide üksikuid detaile, kui oleme valmis komplekteerima tellimuse projekti põhjal.

Meie tootevalik:
# Kaabliredelid ja -rennid: Täislahendused koos kõikide vajalike lisadega kogu süsteemi loomiseks.
 
# Valgustite riputusrennid: Lahendused valgustite juhtimissüsteemide ja valgustite paigaldamiseks.
# Karbikud: funktsionaalsed lahendused ja disainlahendused seintele ja põrandatele. Valikus on ka pistikupesa postid, mis võimaldavad tuua kommunikatsioonid ruumi keskele, pakume nii valmiskomplekte kui erilahendusi.
# Tuletõkkelahendused: lahendused tuletõkketsoonide vaheliste ühenduste tulekindlaks läbiviiguks. Lahendusena pakume vahtusid, villasid, läbiviike, segusid jpm. Samuti kasutatakse sellisel puhul eritingimustele vastavaid kaablikandelahendusi, kaableid ja harukarpe.


Tarnijad:
MEKA Pro
OBO Bettermann
Schneider Electric
Ensto
Thorsman
 

 

Rohkem tooteid leiad meie tootekataloogist
 
 
Kui soovid pakkumist või täiendavat informatsiooni võtta palun ühendust klienditugi@onninen.com või helista 6105 550