​​PREKIŲ NAUJIENOS
 
Danfoss nauja išmaniųjų namų valdymo technologija suderinama su Amazon Alexa  

 
 

Danfoss šildymo grupė nuo šiol suteikia galimybę namų savininkams valdyti šildymo sistemą balsu.
Danfoss gavo sertifikatą iš Amazon, kuris leidžia valdyti balsu Danfoss Link™ ir TPOne-S™, nes jie jau veikia su Alexa - “Works with Alexa”.

Danfoss gavo Amazon sertifikatą, suteikiantį galimybę pasiūlyti vartotojams Danfoss Link™ ir TPOne-S™ su nauja technologija - “Works with Alexa".

Danfoss balso technologija jau yra „Alexa Skill“ parduotuvėje anglų, vokiečių bei prancūzų kalbomis, o netrukus pasirodys ir ispanų bei italų kalbomis.

Alexa yra Amazon balsu valdoma sistema, Alexa pasaulis susideda iš “komandų”. Šiuo metu, kai skelbiamas šis straipsnis, Alexa meniu jau yra daugiau kaip 25,000 komandų, ir kas savaitę atsiranda vis naujos. Naujoji Danfoss šildymo valdymo balso technologija veikia naudojant programėlę, skirtą Danfoss Link™ Centriniam valdikliui arba Danfoss TPOne-S™ programuojamam patalpų termostatui.

Įvedę programėlės susiejimo kodą į Alexa sistemą, namų savininkai gali balsu nurodyti valdyti temperatūrą savo namuose ir pasiekti optimalų energijos efektyvumą bei komfortą. Kitaip tariant, jūs galite paprašyti Alexa įjungti ir išjungti šildymą, sužinoti, kokia yra nustatyta temperatūra ir pasakyti, kokia temperatūra yra dabar. Suprogramuota daug frazių, kad būtų lengviau įjungti balsu valdomą išmaniąją namų šildymo sistemą.

„Sparčiųjų tinklų technologijos – tai galimybė vis daugiau ir daugiau buitinių įrenginių prijungti prie interneto, kas vadinama „protingu namu“. Virtualūs padėjėjai, kaip Amazon Alexa, ir yra šios patrauklios tendencijos dalis“, sako Danfoss rinkodaros ir techninio rėmimo vadovas Gareth Ash. Jis teigia: “Galimybė naudoti paprastas balso komandas temperatūrai valdyti savo namuose Danfoss išmaniuosius namų šildymo sprendimus pakelia į naują lygį. Tai padės vartotojams palaikyti komfortą ir taupyti šilumą savo namuose.” Jie gali, pavyzdžiui, Alexa paklausti, kokia temperatūra šiuo metu yra miegamajame arba paprašyti padidinti ar sumažinti temperatūrą svetainėje. Ši populiari balso atpažinimo technologija - privalumas ne tik vartotojui, bet ir montuotojui.

Kaip veikia Alexa?

Vien tik savo balso pagalba jūs galite groti muziką, valdyti populiarius namų prietaisus, pavyzdžiui, namų šildymo prietaisus, turėdami šalia išmanųjį telefoną. Kai kurios frazės skamba taip:

“Alexa, nustatyk 22 laipsnių temperatūrą.”
“Alexa, kokia temperatūra svetainėje?”
“Alexa, sumažink šildymą iki 15 laipsnių.”


“Sistemą lengva programuoti, naudojant centrinį valdiklį arba Danfoss Link™, jei norite nustatyti šildymo laikotarpius pagal savo grafiką. Be to, siekiant pasiūlyti daugiau privalumų vartotojui, Danfoss sukūrė sistemą taip, kad būtų lengva ir patogu montuoti, naudojant instrukcijas ir video internete. Alexa yra ypatingai naudinga išmaniųjų namų vartotojams, nes ji leidžia valdyti visus įrenginius, susietus su Alexa. Jums nereikia imti telefono ir paleisti programėlę. Tai pilnai atitinka išmanaus namo ir išmaniųjų technologijų vartotojų poreikius. Alexa taip pat siūlo programėlę, iš kurios jūs galite valdyti visus savo išmaniojo namo įrenginius, tokius kaip elektros lemputės, durų užraktai, termostatai ir kita, įskaitant grafikus ir komandas,” komentuoja programėlės ekspertas Alex Holm.

Danfoss termostatai turi būti susieti su jūsų Amazon per Danfoss programėlę, ir kai tai bus padaryta, jūs galite naudoti Alexa, kad sužinotumėte temperatūrą konkrečiuose kambariuose arba atlikti pakeitimus:

“Alexa, kokia temperatūra virtuvėje?”
“Alexa, įjunk/išjunk šildymą miegamajame.”


Daugiau informacijos apie Danfoss Link™ sistemą http://smartheating.danfoss.lt/

 
 
Paprastas ir efektyvus hidraulinis balansavimas

Daugiau privalumų namų savininkams ir montuotojams


 

Padeda namo savininkams taupyti energiją namuose

ALPHA3 hidraulinė balansavimo sistema užtikrina geriausią klasėje energijos naudojimo efektyvumą ir namo savininkams padeda sumažinti energijos sąnaudas. Šildymo sistemų cirkuliatoriaus ALPHA3 privalumai suteikia montuotojams naujas verslo galimybes.

Sužinokite, kaip greitai ir lengvai galima subalansuoti
šildymo sistemas naudojant ALPHA3​
.

 
 

Puikios verslo galimybės:
- Mažesnės energijos sąnaudos namų savininkams padeda lengvai parduoti sistemą
- Geresni santykiai su klientais
- Tikslūs duomenys užtikrina žemiausią klasėje energijos suvartojimą
- Paprastas ir greitas hidraulinis balansavimas
- Sklandus veikimas, ilgas tarnavimo laikas ir retesnis poreikis servisui.

 
Privalumai namų savininkams:
- 7–20% mažesnės energijos sąnaudos
- Hidrauliškai subalansuota šildymo sistema užtikrina geresnį klimatą patalpose
- Energijos naudojimo efektyvumas yra tolygus ekologiškai elektros ir šilumos gamybai
- Mažesnis triukšmo lygis šildymo sistemoje
- Sužinokite daugiau ALPHA3 privalumų montuotojams.
 
Praplėskite savo verslą - užsisakykite ALPHA3 dabar

ALPHA3 sistemą sudaro trys paprasti elementai: ALPHA3 cirkuliacinis siurblys, Alpha Reader nuskaitymo prietaisas ir Grundfos GO Balance programėlė. Kartu jie yra optimalus sprendimas, skirtas užtikrinti energijos vartojimo efektyvumą.
 

 


Revoliucinis hidraulinis balansavimas

Centrinio šildymo sistemos balansavimas dar niekada nebuvo toks greitas ir paprastas. Naudojant revoliucinį Grundfos ALPHA3 cirkuliacinį siurblį atliksite visus hidraulinio balansavimo darbus keturiais paprastais žingsniais.

ALPHA3 yra vienintelė rinkoje hidrauliniam balansavimui skirta mobili sistema, pasižyminti tokiais privalumais, kurių nederėtų atsisakyti jokiam montuotojui.

Atraskite ALPHA3.


 

Užtikrinkite optimalų vandens slėgį visuose čiaupuose

Išvenkite mažo vandens slėgio naudodami SCALA2 slėgio kėlimo siurblį


 

Idealus vandens slėgis gyvenamuosiuose pastatuose
Įsigiję ir savo namuose instaliavę SCALA2 vandens slėgio kėlimo siurblį jūsų klientai galės pamiršti su žemu vandens slėgiu susijusias problemas.

Vandens slėgio kėlimo siurblys padidina vandens slėgį nepriklausomai nuo to, kiek čiaupų yra atsukta vienu metu. Vandens slėgio kėlimo siurblys užtikrina gerą ir pastovų vandens slėgį. Pamirškite mažą vandens slėgį bei nemalonius temperatūros pasikeitimus ir mėgaukitės komfortu.

 
 

 

SCALA2 vandens slėgio kėlimo siurblys stabilizuoja ir padidina vandens slėgį visuose gyvenamojo namo vandens čiaupuose, netgi tuomet, kai vandens suvartojimas yra didelis.

SCALA2 vandens slėgio kėlimo siurblys užtikrina optimalų ir pastovų vandens slėgį visuose gyvenamojo namo vandens čiaupuose.


SCALA2 vandens slėgio kėlimo siurblio privalumai
SCALA2 pasižymi montuotojams ir klientams svarbiais privalumais:

• Visuomet idealus vandens slėgis visuose gyvenamojo namo čiaupuose
• Tyliai veikiantis vandens slėgio siurblys – skleidžiamo triukšmo lygis vos 47 dB(A)
• Dėl kompaktiškos konstrukcijos šį vandens slėgio kėlimo siurblį galima sumontuoti ankštose vietose
• Paprastas montavimas ir patogus naudotis valdymo skydelis
• Sklandžiai veikia ilgus metus
• Prieinama kaina ir didelė vertė dėl sutaupytos energijos

Išsamesnė informacija, kaip padidinti vandens slėgį naudojant SCALA2.

 

 
Išmanus vandens slėgio kėlimo siurblys
Įsigiję SCALA2 galėsite pamiršti mažą vandens slėgį. Vandens slėgio kėlimo siurblys automatiškai padidina vandens slėgį, kad šis atitiktų esamą poreikį.

SCALA2 vandens slėgio kėlimo siurblys tinka iki 3 aukštų gyvenamiesiems pastatams, kuriuose yra iki 8 čiaupų. Jis gali siurbti vandenį iš įvairių šaltinių, pavyzdžiui, vandens bako, šulinio arba miesto vandentiekio.

Išmanus siurblys turi integruotą greičio reguliatorių, kuris automatiškai sureguliuoja siurblio greitį ir atitinkamai slėgį išvade pagal atsuktų čiaupų skaičių. Tokiu būdu visuose čiaupuose užtikrinamas pakankamas ir pastovus vandens slėgis. 

​​​​